BLANKA SUMMER TOUR

Blanka to supergwiazda i popowa sensacja w branży muzycznej, która swój egzotyczny wygląd i klimat zawdzięcza półpolskiemu, półbułgarskiemu pochodzeniu. Jej piosenki zgromadziły do tej pory ponad 245 milionów odtworzeń na całym świecie.

Artystka reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023, zajmując 3. miejsce w półfinale i 19. w klasyfikacji generalnej. Zajęła także 8. miejsce w głosowaniu telewizyjnym. Widzowie na całym świecie podkreślali jej silny show i atrakcyjność. Występ Blanki został również doceniony przez użytkowników TikToka i stał się najczęściej oglądanym podczas edycji 2023.

Przełomowy singiel Blanki Certified Diamond zyskał ponad 210 milionów odtworzeń i 61 milionów wyświetleń na całym świecie. Przekroczył także miliard wyświetleń na TikToku. Singiel dotarł na szczyty list przebojów na rynkach: Polska #1, Litwa #1, Łotwa #1, Bułgaria #1, Czechy TOP10, Islandia TOP10, Estonia TOP10, Grecja TOP10, Finlandia TOP20, Ukraina TOP20.

Blanka jest także jedyną polską artystką, która w ciągu ostatnich dziesięciu lat znalazła się na brytyjskich listach przebojów.

Drugi singiel zatytułowany „Boys Like Toys” zgromadził ponad 21 milionów odtworzeń i 6 milionów wyświetleń na całym świecie.

Jej trzecia piosenka „Rodeo” zyskała już 60-milionowy zasięg w radiu. Została dodana do ponad 180 playlist Spotify, w tym playlist New Music Friday na 23 rynkach. Piosenka była szeroko prezentowana w wielu krajach świata, m.in. w Polsce, Finlandii, Szwecji, Rumunii, Litwie, Czechach, Ukrainie, Turcji, Bułgarii i Słowacji. „Rodeo” zostało zremiksowane przez prestiżowych europejskich producentów, takich jak Stadiumx z Węgier i Alle Farben z Niemiec.

Jej ostatni singiel „Cara Mia” zyskał ponad 4 mln wyświetleń oraz wiele milionów odsłuchań w serwisach streamingowych.

23 maja pojawił się najnowszy utwór „If You want me” – tego samego dnia Blanka ogłosiła swoją pierwszą polską trasę koncertową, która odbędzie się w wakacje – Blanka „Summer Tour”.

Kołobrzeg

15-08-2024 20:00 od 84 zł

Amfiteatr, ul. Aleksandra Fredry 1, 78-100 Kołobrzeg

Kasy internetowe:
Kasy stacjonarne:

Brak

Kołobrzeg

18-07-2024 20:00 od 84 zł

Amfiteatr, ul. Aleksandra Fredry 1, 78-100 Kołobrzeg

Kasy internetowe:
Kasy stacjonarne:

Brak