Oferta techniki scenicznej

Organizujesz imprezę?

Potrzebujesz specjalistycznej obsługi? Wyślij do nas wiadomość z podstawowymi informacjami a my oddzwonimy do Ciebie z wiadomością zwrotną.

Osoba kontaktowa E-mail os. kontaktowej Numer telefonu os. kontaktowej
Usługa Data wydarzenia Miasto gdzie odbyć ma się wydarzenie
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email / numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa, Wełnica Os. Słoneczne 20, 62-200 Gniezno, NIP: 784-140-22-49

Imprezy firmowe / Konferencje / Kongresy

Integracja zespołu, dzielenie się doświadczenia i wiedzą, szkolenia, rozwój i zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji – zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych, konferencji naukowych oraz kongresów. Realizujemy ambitne projekty dla dużej ilości osób, a także oferujemy swoje doradztwo w kwestii organizacji imprez o wyjątkowym charakterze. Wykorzystując swoje doświadczenie i kreatywność, proponujemy imprezy firmowe już z gotowym scenariuszem.

Wystąpienia publiczne / Przemówienia / Wiece

Aktualne problemy, zmiany oraz udoskonalenia, mające wpływ na jakość życia oraz przyszłość szerszego grona społeczeństwa, wymagają zorganizowania wystąpienia publicznego, przemówienia, a niekiedy również wiecu, jeżeli dyskusja dotyczy bieżących wydarzeń politycznych. Zajmujemy się organizacją wystąpień publicznych, zapewniając kompleksową obsługę sceniczną wraz z nagłośnieniem, sceną, a także oświetleniem. W razie koniczności scenę uzupełniamy o zadaszenie.

Przeglądy / Noce kabaretowe

Doceniamy współczesną sztukę sceniczną, okraszoną humorem, radością i optymizmem. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przeglądów i nocy kabaretowych. Zajmujemy się zarówno planem całego wydarzenia, kontaktem z artystami, jak też obsługą sceniczną. Wieloletnie doświadczenie w branży kabaretowej pozwoliło nam stworzyć sieć kontaktów z najwybitniejszymi artystami z tej dziedziny sztuki. Przeglądy i noce kabaretowe to również szansa na odkrycie nowych znakomitych talentów.

Koncerty / Plenery

Rozrywka jest naturalną potrzebą każdego człowieka. Dla niektórych jest sztuką, która zasługuje na zachwyt, dla innych to atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu. Organizujemy koncerty z udziałem znanych, lubianych i cenionych artystów polskiej sceny muzycznej. Oferujemy wsparcie z zakresu budowy sceny, dostarczamy sprzęt sceniczny, a także przejmujemy na siebie obowiązek dopełnienia formalności dotyczących współpracy z zaproszonymi artystami. Koncerty i plenery zawsze odbywają się przy wsparciu profesjonalistów i fachowców z obszaru techniki scenicznej.

Gale / Pokazy mody

Jesteśmy obecni również na wystawnych galach i pokazach mody. Dbamy o każdy szczegół, który ma wpływ na odbiór wydarzenia przez widzów, jak też jego klimat i atmosferę. Gale i pokazy mody organizujemy z przejęciem na siebie obowiązków zarówno formalnych, jak też artystycznych i technicznych. Dostarczamy niezbędnego sprzętu scenicznego, zapewniamy efekty świetlne oraz planujemy harmonogram imprezy. Zapewniamy ponadto wsparcie z zakresu oprawy artystycznej, wzbogacając wydarzenie o występy wybitnych muzyków.

Wydarzenia sportowe

Organizujemy wydarzenia sportowe dla zawodowców i amatorów, przygotowujemy eventy sportowe dla firm i organizacji. Opracowujemy koncepcję i logistyczny plan imprezy, dbamy o przygotowanie terenu pod konkretne dyscypliny sportowe. Mamy również na względzie bezpieczeństwo uczestników i kibiców oraz ich oczekiwania dotyczące dodatkowych atrakcji. Wydarzenia sportowe planujemy, organizujemy i przygotowujemy kompleksowo z uwzględnieniem wszystkich aspektów bezpieczeństwa, warunków, oprawy dźwiękowej i wizualnej.