telefon3 agencja 05Firmy oraz instytucje, z którymi współpracujemy i polecamy skorzystać z ich usług:PORTAL www.karpacz.net

karpacz net
URZĄD MARSZAŁKOWSKI 
Województwa Zachodniopomorskiego

logo pomorzeAgencja Fotograficzna Fotostube
fotostube agencjaAgencja Fotograficzna FOTOSTUBE to młody dynamicznie rozwijający się zespół. Firma formalnie istnieje na rynku od 2011 roku, jednak fotografujemy od zawsze. Teraz nasza pasja przerodziła się w pracę pełną wyzwań.

Staramy się kreatywnie podchodzić do fotografii. Zajmujemy się przede wszystkim wszelkiego typu fotoreportażami: relacjami z imprez kulturalnych, ważnych wydarzeń z Polski i świata, imprez firmowych, klubowych oraz fotografią mody, gwiazd i dla prasy. Uwielbiamy niestandardowe zlecenia. Możemy wykonać dla Państwa każdy rodzaj zdjęć. Istnieje możliwość zakupu gotowych fotografii lub zamówienia u nas usługi.

Studio fotograficzne
foto stube logoJednym z głównych elementów działalności braci Stube są sesje studyjne. Posiadamy największe studio fotograficzne w Gnieźnie, dlatego nasza fotografia daje niesamowite możliwości. Wykonujemy sesje indywidualne, ciążowe, modelingowe, na potrzeby kampanii politycznych…

Jeśli chcesz zamówić sobie sesję, skontaktuj się z nami. Możemy przygotować również voucher, który podarujesz najbliższej osobie. Podejmowaliśmy różne wyzwania. Często pracujemy przy zdjęciach reportażowych w terenie. Fotografie te wykorzystują czasopisma i firmy, zdarzają się również zlecenia do folderów reklamowych. Jednym z naszych stałych i ważniejszych punktów oferty jest fotografia ślubna.Patroni Medialni:

przemiany

radio gniezno

moje gniezno tv gniezno
Logo informacjelokalne2

Szybki Kontakt

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa
Wełnica Os. Słoneczne 20
62-200 Gniezno

Biuro (+48) 61 424 28 24
kom: 665 277 377

info@polskiekabarety.pl 

Jarosław Brussa (+48) 601 791 474
jarek@polskiekabarety.pl WSPÓŁPRACA
PRESS ROOM, MATERIAŁY


Nasze Strony WWW

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."