telefon3 agencja 05

4

Grupa powstała w 1921 roku i nosiła imię Melitona Kukhianidze, ponieważ był jednym z największych artystów tego kraju, pochodzących z tego regionu Adżary, u wybrzeży Morza Czarnego.

Adjarian State Song and Dance Company Melitona Kukhianidze od wielu lat występuje w kraju i za granicą. Są pierwszymi, których uważa się za reprezentujących region, a często także kraj, a także przyjmujących gości dygnitarzy i występujących na żądanie innych firm rządowych i innych krajów. W 1994 r. Założyli firmę dla dzieci, która podąża za okrojoną wersją repertuaru wykonywanego przez firmę dla dorosłych.

Zespół otrzymał liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody pieniężne i otrzymał jedne z największych uznań krytyków.

W 2014 roku powstał dokument o zespole zatytułowany „Od jego powstania do chwili obecnej” w połączeniu z muzeum historycznym w tym samym roku.

W 2016 r. Zespół uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela im Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji. W tym roku 2017 zespół odbył specjalny występ w rodzinnym mieście Batumi i oficjalnie zmienił nazwę na Adjarian Song and Dance State Academic Ensemble „Arsiani”.

Zespół współpracował i występował z największymi gwiazdami tradycyjnej sztuki w tym regionie i kraju, a dzięki tej wspaniałej historii nadal lubią dzielić się swoją tradycyjną sztuką z innymi kulturami i narodami na całym świecie.
1
2
3

Szybki Kontakt

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa
Wełnica Os. Słoneczne 20
62-200 Gniezno

Biuro (+48) 61 424 28 24
kom: 665 277 377

info@polskiekabarety.pl 

Jarosław Brussa (+48) 601 791 474
jarek@polskiekabarety.pl WSPÓŁPRACA
PRESS ROOM, MATERIAŁY


Nasze Strony WWW

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."