telefon3 agencja 05

piotr baltroczykGodnie reprezentuje Olsztyn swym ciekawym poczuciem humoru. O kim mowa? Oczywiście jest to Piotr Bałtroczyk! Konferansjer numer jeden w Polsce, a pewnie i na świecie, gdybyśmy tylko mogli to sprawdzić.

Scena to jego drugi dom! Doskonale sprawdził się jako prowadzący programów rozrywkowych. Jego show "Piotr Bałtroczyk przedstawia", który z czasem został przekształcony w "Piotr Bałtroczyk na żywo" osiągał wysokie wyniki oglądalności oraz został nagrodzony na IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku 2008. Czy jest ktoś, kto nie usłyszał choć raz z jego ust tradycyjnego: "Witam Państwa w tej pięknej, klimatyzowanej sali?". Piotr Bałtroczyk posiada równiez ogromny talent improwizatorski. Udowodnił to wcielając się w rolę Johna McPhersona w serialu "Spadkobiercy", gdzie u boku innych gwiazd polskiego kabaretu zmagał się z trudnym zadaniem, jakim jest improwizacja.

Więcej na naszym serwisie dedykowanym kabaretom: polskie-kabarety.pl

Szybki Kontakt

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa
Wełnica Os. Słoneczne 20
62-200 Gniezno

Biuro (+48) 61 424 28 24
kom: 665 277 377

info@polskiekabarety.pl 

Jarosław Brussa (+48) 601 791 474
jarek@polskiekabarety.pl WSPÓŁPRACA
PRESS ROOM, MATERIAŁY


Nasze Strony WWW

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."