telefon3 agencja 05

To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację "Babeczki z rodzynkiem", ale to dawne dzieje – przedwczorajsze.

Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energia i nową nazwą.
Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji i inteligentne spostrzeżenia na wiele dziedzin życi. W programie pojawia się podryw na wózek z dzieckiem, czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera, lub w piosence próba wyjaśnienia fenomenu tzw. selfie.

Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy.
Ostatnio Zachodni wygrał konkurs główny, piosenki oraz filmu podczas festiwalu kabaretowego „Ryjek", co można było ogladać na antenie TV Polsat. Grupa jest również obecnie częstym gościem cotygodniowego programu emitowanego w TV Polsat „Kabaret na żywo".

Kabaret Zachodni. Grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

Więcej na naszym serwisie dedykowanym kabaretom: polskie-kabarety.pl

1
2
3
4
5
6
7

Szybki Kontakt

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa
Wełnica Os. Słoneczne 20
62-200 Gniezno

Biuro (+48) 61 424 28 24
kom: 665 277 377

info@polskiekabarety.pl 

Jarosław Brussa (+48) 601 791 474
jarek@polskiekabarety.pl WSPÓŁPRACA
PRESS ROOM, MATERIAŁY


Nasze Strony WWW

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."