telefon3 agencja 05

Dziennikarz prowadzący audycje "Akademia Rozrywki" w Programie Trzecim Polskiego Radia. Piosenkarz a zarazem autor piosenek.

Jego płyta "Myśliwiecka" pokryła się podwójną platyną! Jako jeden z nielicznych kabaretowych artystów wystąpił na Woodstocku. Artur Andrus to także wspaniały konferansjer, Gospodarz kabaretowych spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, łódzkiej „Przechowalni” i krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. Autor świetnie sprzedających się książęk 'Każdy szczyt ma swój Czubaszek" oraz "Blog osławiony między niewiastami". Związany również z improwizowaniem: wcielał się w postać Dziadka w nieemitowanym już serialu "Rodzin Trendych" oraz do niedawna w postać Johnatanna Owensa w "Spadkobiercach". W roku 2010 otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Ponadto został nagrodzony złotym i srebrnym Krzyżem Zasługi.

Więcej na naszym serwisie dedykowanym kabaretom: polskie-kabarety.pl

1
2
3
4

Szybki Kontakt

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa
Wełnica Os. Słoneczne 20
62-200 Gniezno

Biuro (+48) 61 424 28 24
kom: 665 277 377

info@polskiekabarety.pl 

Jarosław Brussa (+48) 601 791 474
jarek@polskiekabarety.pl WSPÓŁPRACA
PRESS ROOM, MATERIAŁY


Nasze Strony WWW

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."